Stwórzmy innowacyjny świat.
Przewaga dzięki możliwościom RemaDays 2024
z Integart!

Integart z radością zaprasza na targi RemaDays 2024 – jedno z najważniejszych wydarzeń w branży reklamowej i druku w Europie. To wyjątkowa okazja, aby odkryć najnowsze trendy, technologie i innowacje, które kształtują przyszłość naszego sektora.

Stoisko Integart F3.22
Gdzie? Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
Kiedy? 31 stycznia – 2 lutego 2024

Przyjdź i zobacz, jak wykorzystać nowoczesne technologie, aby wprowadzać rewolucyjne zmiany w świecie druku i reklamy. Będziemy prezentować szeroki zakres produktów i rozwiązań, w tym najnowsze modele urządzeń. Na naszym stoisku prezentować będziemy:

  • Portfolio HP Latex: drukarki 630W oraz L800W
  • HP Latex R 1000
  • Portfolio urządzeń SUMMA: Summa F,  Summa Cut
  • Laminator Neschen

Przygotowaliśmy serię pokazów i demonstracji, które pozwolą bliżej poznać możliwości i zalety naszych produktów. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć nasze rozwiązania w akcji.

Wyprzedź konkurencję z HP Latex!

Skorzystaj z ekskluzywnych promocji! Tylko podczas RemaDays 2024, Integart oferuje specjalne ceny na zakup drukarek HP Latex. To idealny moment, aby wyprzedzić konkurencję i unowocześnić swoje narzędzia pracy.

HP Latex 800W – Oferta bez VAT!

Zapytaj o ofertę RemaDays 2024! Poznaj model HP Latex 800W w atrakcyjnej cenie bez VAT. To doskonała okazja, aby wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w najnowszą technologię druku. Dzięki drukarkom HP Latex 700/800, IV generacji, z rozwiązaniem White Ink (W) druk lateksowy HP zyskał drugą twarz i nowe możliwości aplikacyjne, zwiększające rentowność zleceń dla Klientów.

Premierowy model z IX.2023 r. HP Latex 630W – poznaj go dokładnie i bliżej już dziś!

Przyszłość druku w zasięgu ręki. Nie przegap okazji i odkryj możliwości, jakie daje premierowy model HP Latex 630W dostępny w ofercie RemaDays 2024. Potencjał wykorzystania urządzeń serii HP L630 polega na tym, że można ich szukać wszędzie – od przyciągającej uwagę jakości druku, poprzez proste rozwiązania w zakresie białego atramentu pozwalające na nowe zastosowania, aż po najnowsze technologie konstrukcji sprzętu, automatyki i oprogramowania, które oszczędzają czas. Drukarki HP Latex 630 mogą stać się gotowymi rozwiązaniami, które wyposażą firmę i zabezpieczą biznes na przyszłość. Te zaawansowane urządzenia drukujące pozwalają rozbudować ofertę o cały wachlarz zleceń na oznakowania, takie jak wydruki na cienkich foliach, zachwycające żywymi kolorami i białym atramentem.

Takiej propozycji jeszcze nie było! Najnowszy model drukarki HP w rozwiązaniu Print & Cut. Ekskluzywna promocja na HP Cutter +64! TAK!

Aż 85% rabatu przy zakupie rozwiązania HP L630W Print & Cut! Wybierając model HP Latex 630W Print & Cut, możesz skorzystać z niebywałego rabatu na cutter +64. To idealne połączenie dla efektywnej pracy – druku i wycinania.

Spotkaj Ambasadora HP Latex 630W!

Wyjątkowe pokazy druku i aplikacji na RemaDays 2024! Dołącz do nas i zobacz w akcji firmę ApexClan z HP Latex 630W podczas specjalnych pokazów prowadzonych przez wyjątkowych pasjonatów motoryzacji. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć możliwości drukarki w procesie: druk +laminowanie +wycinanie oraz aplikację na żywo. Trzy dni dedykowane różnym produktom dla car wrappingu: 3M, Arlon oraz Avery Dennison.

Radosław Hutnik jest właścicielem firmy ApexClan, która projektuje i produkuje okleiny motocyklowe dla teamów wyścigowych oraz klientów indywidualnych, dbając o całościową stylistykę i design. Zaprojektowane w ApexClan okleiny znajdziemy na kaskach i pojazdach motocyklistów z całego świata.

Motocykle mają niezwykle trudną powierzchnię do oklejania i niewiele firm chce się podejmować tego typu zadań. Oklejanie motocykla trwa 2-3 razy dłużej niż płaskich płaszczyzn samochodu i wymaga dużej precyzji, zaangażowania, a także odpowiednich folii i tuszu, który wytrzymałby naprężenia wynikające z krzywizn oklejanych elementów – wyjaśnia Radosław Hutnik.

Integart zaprezentuje nowości od METAMARK!

Odkryjmy wspólnie wachlarz nowych możliwości do druku cyfrowego od METAMARK! W styczniu 2024 Integart rozpoczął współpracę z METAMARK, wiodącym producentem podłoży do druku cyfrowego. To nowe partnerstwo to kolejny krok w dążeniu przez Integart do oferowania naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań i produktów.

Firma METAMARK, znana z innowacyjnego podejścia i wysokiej jakości materiałów, zapewnia szeroką gamę podłoży, które rewolucjonizują branżę druku cyfrowego. Od folii samoprzylepnych, przez materiały do aplikacji ściennych, car wrap­ aż po zaawansowane rozwiązania dla reklamy zewnętrznej – METAMARK oferuje produkty, które są idealnie dopasowane do różnorodnych potrzeb i aplikacji. Podczas targów RemaDays 2024 na stoisku Integart (F3.22), zaprezentujemy wydruki wykonane na podłożach METAMARK. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na żywo, jak materiały od naszego nowego partnera przekładają się na wyjątkową jakość i trwałość wydruków.

Dołącz do nas na RemaDays 2024!

Integart zaprasza na stoisko F3.22, gdzie technologia spotyka się z innowacją. Odkryj nasze promocje, porozmawiaj z ekspertami i zobacz, jak nowoczesne rozwiązania mogą wspierać Twój biznes.