Wielki Finał

kampanii 10-lat HP Latex już wkrótce!

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy obchody 10-lecia technologii HP Latex na świecie. Obecnie wielkimi krokami zbliżamy się do Wielkiego Finału, którego datę wyznaczono na 13-15.02.2019r. Z tej okazji Integart przygotował ofertą promocyjną. Czekają urządzenia w atrakcyjnych cenach oraz liczne prezenty!

To co wyróżnia najnowszą promocję na urządzenia HP Latex to przede wszystkim ceny zakupu tych urządzeń. Są one niezwykle niskie co sprawia, że jest to prawdziwa gratka dla firm planujących w najbliższym czasie zakup technologii druku wielkoformatowego. Kampania ma na celu przekonanie przyszłych użytkowników, że wybór powinien paść właśnie na HP Latex.

Z tego powodu firma Integart przygotowała dodatkową zachętę. Mianowicie każdy zakup w ramach promocji premiowany będzie dodatkowym prezentem, który Klient może wybrać samodzielnie. „Jest to dodatkowy atut, gdyż każdy Klient wie co jest najlepsze dla jego firmy i co może mu przynieść największe korzyści” – mówi Beata Wrona, kierownik marketingu firmy Integart.

Wśród prezentów znalazły się zarówno nowinki technologiczne (jak laptopy, smartfony czy tablety marki Apple), ale także typowo branżowe atrakcje, które cieszyły się dużą popularnością w poprzednich akcjach organizowanych przez firmę Integart. A są to:

  • Vouchery – do zrealizowania w firmie Integart. Klient może za nie nabyć produkty i usługi będące w aktualnej ofercie – począwszy od mediów do druku, przez usługi serwisowe czy szkoleniowe po materiały eksploatacyjne.
  • HP Care Pack – czyli atrakcyjne pakiety serwisowe, znacznie rozszerzające warunki standardowej gwarancji.
  • Szkolenie w Barcelonie – atrakcyjna nagroda w formie wycieczki do centrali firmy HP w Barcelonie. W programie szkolenie połączone ze zwiedzaniem.
  • Toyota Yaris na 6 miesięcy – narzędzie do pracy w terenie wyposażone w niezbędne narzędzia sprzedaży (Media Box i Media Case). Wszystkie dostarczane samochody będą posiadały atrakcyjny design wzbogacony m.in. o logo Klienta (Twoje logo), HP Latex on the move oraz logo partnerów akcji.
  • Oprogramowanie Caldera Visual RIP – zaawansowany software rippujący wraz ze stacją roboczą. „Must have” każdej drukarni.
  • Komplet tuszy i głowic – czyli zestaw niezbędnych materiałów eksploatacyjnych do kupowanej drukarki.

W chwili obecnej Integart przeprowadza akcję marketingową mająca na celu zgromadzenie osób zainteresowanych zakupem technologii. Realizacja, czyli fizyczny zakup urządzeń w tak atrakcyjnych cenach, będzie możliwa od 15.01.2019 roku.