Wsparcie marketingowe

Wzornik media do druku

45zł

Wzornik mediowy zawierający próbki materiałów do druku wielkoformatowego z oferty Integart. Mały i poręczny format sprawia, że jest to praktyczny przybornik do prezentowania mediów.

Wzornik tapet

30zł

Poręczny wzornik tapet do druku z oferty firmy Integart. Polecany dla drukarni, dekoratorów wnętrz i agencji reklamowych, aby jak najlepiej zaprezentować możliwości poszczególnych tapet wydrukowanych w technologii HP Latex.

Media Box

299zł

Pudełko pełne sampli i wzorników. Idealne narzędzie dla wszystkich handlowców, które ułatwia prezentację oferty bezpośrednio u Klienta.

Media Case

650zł

Walizka zawierająca sample i wzorniki. Idealne narzędzie dla handlowców. Znacznie ułatwia prezentację oferty bezpośrednio u Klienta.

Zapraszamy do składania zamówień

Ekspozytor "Wieszak"

300zł

Zestaw sampli zadrukowanych w technologii HP Latex dostarczany w formie wieszaka.

Ekspozytor "The Wall"

350zł

Zestaw sampli w formie atrakcyjnej kompozycji aplikowanej na ścianie. Idealny do prezentacji mediów.

Samochód

1120zł / miesiąc

Doskonałe narzędzie do pracy w terenie dostarczane w formie samochodu z logiem HP Latex on the move oraz logiem partnera (użytkownika). Podana cena jest opłatą miesięczną z tytułu dzierżawy. Warunki udostępnienia pojazdu określone są Regulaminem i Umową. Pojazd dostępny także w opcji z wyposażeniem aplikacyjnym – jednorazowa dopłata 880zł.

Ceny nie zawierają podatku VAT. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedaż tylko dla podmiotów gospodarczych.