FESPA z Integart

Zarejestruj się na spotkanie z technologią HP Latex, R Series i nie tylko!

Zapewniamy ciekawy program i udział w pokazie premier FESPA'19 - HP Stitch.

Wybierz dogodny termin i odbierz swoją bezpłatną wejściówkę!

* - pole wymagane

Regulamin:

  1. Administratorem danych osobowych jest Integart sp. z o.o., 55-330 Błonie, ul. Maszynowa 1. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celach związanych z rejestracją w niniejszym wydarzeniu z Polityką Prywatności.
  2. Otrzymanie wejściówek wiąże się z przekazaniem danych do organizatora (FESPA Limited), które mogą być użyte zgodnie polityką prywatności firmy. Na adres email podany w formularzu zostanie przesłany automatycznie komplet niezbędnych informacji.


Zgody marketingowe:
Administratorem danych osobowych jest Integart sp. z o.o., 55-330 Błonie, ul. Maszynowa 1. Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do celów marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na używanie przez Integart Sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, 55-330 ul. Maszynowa 1; telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką Prywatności.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Informacje dodatkowe

FESPA Global Sign Expo to niepowtarzalna okazja spotkania się z największymi, światowymi markami i producentami tej branży. Nie może Cię tam zabraknąć! Zapraszamy z uwagi na wyczekiwaną przełomową i innowacyjną technologię druku na tkaninach HP Stitch, której premiera odbędzie się podczas FESPA 2019.

FESPA obfituje w liczne nowości zarówno w dziedzinie technologii jak i mediów do druku. Targi co roku goszczą około 600 wystawców z całego świata. Prezentowane są tutaj najnowsze produkty z takich sektorów jak grafika, produkcja oznaczeń, dekoracje, opakowania czy druk na tkaninach. Najbliższe targi odbędą się w dniach 14-17 maja 2019r. w Monachium.

Zapraszamy do rejestracji online.
Na miejscu będą czekać na Państwa nasi Przedstawiciele Handlowi. Rejestrując się i umawiając spotkanie z Handlowcem zapewnisz sobie darmową wejściówkę i możliwość udziału w indywidualnych prezentacjach na stoisku HP, Zund oraz Caldera.

Zapraszamy na Premierę nowych drukarek  HP Stitch.
Podczas targów FESPA w Monachium będzie miał miejsce europejski debiut nowych urządzeń przeznaczonych do druku na tekstyliach. HP Stitch – bo tak nazywa się ta technologia – będzie dostępna w Polsce w trzecim kwartale 2019 r. HP Stitch (więcej), to przełomowa i innowacyjna technologia druku na tkaninach, określana często mianem „nowej sublimacji”. Oferuje przede wszystkim nowoczesne podejście do druku tkanin: dużo większą wygodę użytkowania oraz lepsze, w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną, rezultaty. Wydruki uzyskane w tej technologii charakteryzuje powtarzalność i jednolitość kolorystyczna.

Portfolio drukarek HP Stitch łączy w sobie sprawdzoną technologię HP Thermal Inkjet ze standardowymi tuszami sublimacyjnymi, zapewniając doskonałą trwałość kolorów. Urządzenia wyposażono w spektrofotometr, który umożliwia szybkie i przede wszystkim dokładne dopasowanie kolorów. W ofercie znajdą się urządzenia z segmentu 1.6m (modele S300 oraz S500) oraz 3.2m – model S1000. Więcej informacji na naszym blogu.

Prezentacje technologii HP Latex R oraz Zund
Oprócz europejskiej premiery HP Stitch zwiedzający będą mogli także uczestniczyć w pokazach innych urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje także wzięcie udziału w pokazach technologii HP Latex R, która dedykowana jest do ekologicznego druku z użyciem białego atramentu na mediach sztywnych (więcej informacji tutaj).

Na stoisku firmy Zund uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazach technologii cięcia cyfrowego tej szwajcarskiej marki. Więcej informacji na temat tej technologii na www.systemytnace.pl.

Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce oraz wejściówkę na jedną z największych imprez w branży. Wspólnie z Integart spędzisz dzień targowy wypełniony sporą dawką wrażeń i nowinek technologicznych.

Na targach FESPA Global Sign Expo 2019 odwiedzający mają wyjątkową okazję poznać wszystko dogłębnie: od oprogramowania po sprzęt i materiały eksploatacyjne wykorzystywane przez technologie druku cyfrowego. Jest to niepowtarzalna okazja na odkrycie ogromnych możliwości tego rynku.

Serdecznie zapraszamy.