Przekształć swoje środowisko druku z subskrypcją CalderaRIP v17!

Szybki i intuicyjny interfejs użytkownika VisualRIP Essentials sprawia, że nawet małe drukarnie mogą łatwo generować wysokiej jakości oznakowania i komunikację wizualną, umożliwiając im skuteczne dostosowanie się do różnorodnych potrzeb klientów.

VisualRIP Pro zawiera wszystkie funkcje VisualRIP Essential. Wyposażony w wbudowaną technologię Adobe PDF zapewnia dokładne odwzorowanie. Dołączone biblioteki kolorów dodatkowych Pantone, HKS i RAL, oraz narzędzia do automatycznego wykrywania kolorów dodatkowych, pozwalają na zaawansowane zarządzanie kolorami.

Co sprawia, że CalderaRIP zdobywa uznanie wśród profesjonalistów zajmujących się drukiem?

„Jeśli chodzi o gotowy produkt po stronie druku, kolor i powtarzalność są najważniejsze i tu właśnie pojawia się Caldera. Chociaż Caldera radzi sobie dobrze, zawsze staramy się wydobyć jak najwięcej korzyści z oprogramowania, więc pracujemy nad tym – i w miarę dodawania nowych produktów i nowych klientów oprogramowanie rozwija się wraz z nami.”

„Przekaz i komunikacja z klientem wymaga nakładów druku we wszystkich naszych sklepach oraz stale zmieniających się materiałów reklamowych w punktach sprzedaży. Nasza reklama i komunikacja w sklepie mogą zmieniać się każdego dnia, a Caldera pozwala nam szybko reagować na potrzeby biznesu. Potrzebujemy Caldery ze względu na jej jakość – daje nam gotowy produkt, który jest nienaganny.”

„Używamy oprogramowania Caldera RIP od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości dostosowywania, jakie oferuje. Nasi operatorzy stale zmieniają swoje preferencje w zakresie zarządzania kolorami, a Caldera dba o to. Pozwala nam to uzyskać spójność kolorystyczną w obu lokalizacjach, co jest dla nas bardzo ważne. Caldera pozwala nam utrzymać niezmiennie wysoką jakość naszej oferty.”

Oto, co zyskasz, wybierając subskrypcję:

  • Dzięki CalderaRIP v17, masz dostęp do EasyMedia – zaawansowanego narzędzia do zarządzania kolorami. Osiągaj perfekcyjne dopasowanie kolorów na różnych podłożach, korzystając z opcji takich jak Auto-Smoothing i formuła DeltaE. Twój druk osiągnie nowy poziom jakości i spójności.
  • Subskrybując CalderaRIP v17, zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi innowacjami i ulepszeniami. Od integracji z Adobe PDF Print Engine 6.2, przez wsparcie dla nowych sterowników drukarek i krajarek, po ciągłe aktualizacje i ulepszenia – wszystko to, aby zapewnić Ci przewagę technologiczną.

Wybierz subskrypcję już dziś i doświadcz wyższego poziomu wydajności, precyzji i innowacji.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu:

Paweł Klajn
RIP Software Product Manager
tel.: +48 661 330 325
pawel.klajn@integart.com.pl

Magdalena Frydrych
Dział Sprzedaży Wewnętrznej 
tel: +48 885 662 199
magdalena.frydrych@integart.com.pl