Firma:
CAR-FOLIE Sp. z o.o.
ul. Starowiślna 64
31-038 Kraków
Polska / POLAND
www.car-folie.pl

Wyzwanie:
Chcemy uzyskać niezależność oraz pełną kontrolę nad procesem wydruku.

  • mamy coraz więcej dużych zleceń na duże ilości zadrukowanej folii,
  • chcemy otrzymywać wydruk bardziej odporny na czynniki zewnętrzne,
  • posiadamy rekomendacje i gwarancje dla produktów firmy 3M, na których pracujemy,
  • w 100% ekologiczny i bezwonny druk w technologii HP Latex – to czynniki wpływające na naszą decyzję.

Rozwiązanie:
Wizyta w HP Demo w Błoniu w firmie INTEGART potwierdziła nasze oczekiwania. Podjęliśmy decyzję o zakupie drukarki HP Latex 360.

Sukcesy:
Kompleksowość i car wrapping na najwyższym poziomie oraz spełnianie potrzeb Naszych Klientów i efektywne budowanie marki są dla nas priorytetem.

„Ogromne doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz dwie lokalizacje obsługujące klientów z całego kraju. Sześć lat praktyki w pełnym oklejaniu samochodów”

„Car-folie” jest stosunkowo młodą firmą na rynku polskim. Jako grupa ludzi współpracujemy ze sobą już od 2008 roku. Od samego początku specjalizujemy się w oklejaniu samochodów folią z wydrukiem, czyli profesjonalnym car wrappingu. Naszą domeną jest również zmiana kolorów, branding oraz reklama na pojazdach.
Naszą przygodę z oklejaniem rozpoczęliśmy pracując jako podwykonawca w Wiedniu. Obecnie posiadamy dwie hale produkcyjne w Warszawie i Jaworniku (k. Krakowa). Świadczymy również kompleksowe usługi projektowe. Klient może w jednym miejscu zrealizować cały projekt, począwszy od pomysłu, a skończywszy na gotowej aplikacji na samochodzie. Naszą firmę ukierunkowujemy na dynamiczny rozwój. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w dziedzinie Car Wrap. Planujemy rozbudować posiadany obecnie park maszyn, co pozwoli nam zwiększyć ilość obsługiwanych klientów oraz lokalizacji. Pragniemy zapewnić klientom w całej Polsce szybką realizację, elastyczność oraz wielozadaniowość, a wszystko to przy użyciu najnowocześniejszej na rynku technologii, oferowanej przez HP Latex. Chcemy, aby nasza firma była rozpoznawalną marką, a nie tylko nazwą”.

Nowa technologia HP LATEX

„Największą zaletą technologii HP Latex jest możliwość obróbki materiału bezpośrednio po wydrukowaniu. Jest to dla nas bardzo ważne z uwagi na brak czasu na odparowanie wydruku. Kolejną korzyścią dla naszych klientów jest możliwość wprowadzenia do oferty tańszych wariantów krótkookresowych aplikacji zewnętrznych bez użycia laminatu z uwagi na podwyższoną trwałość wydruków. Niezwykle elastyczne atramenty dopasowują się nawet do skomplikowanych kształtów powierzchni.”

Jakość i wszechstronność

Coraz więcej klientów pragnie, aby ich samochód był jak najbardziej wyrazisty, odróżniał się od konkurencji. Sprowadza się to często do oklejania całych samochodów wydrukiem z piękną grafiką w doskonałej jakości zamiast niedawno jeszcze stosowanych prostych napisów. Nawet klienci indywidualni oklejają swoje samochody coraz śmielszymi i nietypowymi kolorami, grafikami na różnych typach folii. Jest to nowoczesny w formie i technologii trend, który podąża w ciekawym kierunku.

Rekomendacja

„Car-Folie jako certyfikowany twórca grafiki może służyć radą i doświadczeniem. Zastosowanie atramentów HP Latex z zatwierdzonymi foliami 3M to komponenty gwarancyjne systemu 3M MCS TM. Rekomendujemy współpracę z Integart z uwagi na łatwy dostęp do technologii, zapewnienie materiałów eksploatacyjnych oraz dystrybucję produktów 3M Viscom.”