FESPA z Integart

Zarejestruj się na spotkanie z technologią HP Latex i nie tylko!

Zapewniamy ciekawy program i udział w pokazie VIP „Premiery FESPA”.

Wybierz dogodny termin i odbierz swoją bezpłatną wejściówkę!

Prosimy o poprawne wypełnienie formularza.

* - pole wymagane

Otrzymanie wejściówek wiąże się z przekazaniem danych do organizatora (FESPA Limited), które mogą być użyte zgodnie polityką prywatności firmy. Na adres email podany w formularzu zostanie przesłany automatycznie komplet niezbędnych informacji.

REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Informacje dodatkowe

FESPA Global Sign Expo to niepowtarzalna okazja spotkania się z największymi, światowymi markami i producentami tej branży. Nie może Cię tam zabraknąć! Zapraszamy z uwagi na wyczekiwaną przełomową i innowacyjną technologię HP White Latex Ink, której premiera odbędzie się podczas FESPA 2018.

FESPA obfituje w liczne nowości zarówno w dziedzinie technologii jak i mediów do druku. Targi co roku goszczą około 600 wystawców z całego świata. Prezentowane są tutaj najnowsze produkty z takich sektorów jak grafika, produkcja oznaczeń, dekoracje, opakowania czy druk na tkaninach. Najbliższe targi odbędą się w dniach 15-18 maja 2018r. w Berlinie.

Zapraszamy do rejestracji online.
Na miejscu będą czekać na Państwa nasi Przedstawiciele Handlowi. Rejestrując się i umawiając spotkanie z Handlowcem zapewnisz sobie darmową wejściówkę i możliwość udziału w indywidualnych prezentacjach na stoisku HP, Zund oraz Caldera.

Zapraszamy na Premierę – nowej drukarki R Series.
Podczas targów FESPA w Berlinie będzie miał miejsce debiut w branży, nowej drukarki HP Latex R Series, która będzie dostępna w trzecim kwartale 2018 r. HP Latex R to przełomowa i innowacyjna technologia HP White Latex Ink, która zapewni połączenie najbardziej błyszczących odcieni bieli z dynamicznymi kolorami podczas drukowania na sztywnych materiałach.
Oto co powiedział Santi Morera, dyrektor globalny i kierownik naczelny Graphic Solutions Business, HP Inc.:

„Technologia serii HP Latex R jest znaczącą ze względu na ustanowienie nowych standardów w branży dla jakości, umożliwiając dostawcom usług poligraficznych produkować wydruki o nadzwyczajnej jakości na materiałach sztywnych i elastycznych”.

„Nasi klienci mogą poszerzyć swoją ofertę o wysoce efektywne zastosowania, jak również tworzyć świeże i kreatywne pomysły oraz koncepcje dla reklamy zewnętrznej zapewniając tym samym większą wartość dla użytkowników końcowych”

Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce oraz wejściówkę na jedną z największych imprez w branży. Wspólnie z Integart spędzisz dzień targowy wypełniony sporą dawką wrażeń i nowinek technologicznych. Więcej szczegółów wkrótce.

Na targach FESPA Global Sign Expo 2018 odwiedzający mają wyjątkową okazję poznać wszystko dogłębnie: od oprogramowania po sprzęt i materiały eksploatacyjne wykorzystywane przez technologie druku cyfrowego. Jest to niepowtarzalna okazja na odkrycie ogromnych możliwości tego rynku.

Serdecznie zapraszamy.