Zacznij zarabiać! Zacznij od Trade-In. Program wymiany – wykup starych urządzeń z bonifikatą na zakup nowych, nawet do 25 tys. zł.

Pragniesz ulepszyć, zmodernizować swój park maszynowy? Chcesz pozbyć się drukarki starszej generacji lub każdej innej drukarki wielkoformatowej – wymieniając ja na najnowszy model HP Latex s. 500? Zgłoś swój akces i zainteresowanie a My pomożemy Ci w wyborze nowego urządzenia, transferze środków finansowych z wykupu i pozbycia się starej technologii. Zacznij zarabiać! Zacznij od Trade-In i ciesz się nową drukarką w technologii HP Latex. Program obowiązuje do 31.01.2021r.

„Wierzymy, że aby być odpowiedzialnymi obywatelami świata, musimy tworzyć produkty i usługi, które będą w stanie rozwiązywać problemy, zamiast je tworzyć. Dlatego w całym cyklu „życia produktu – poczynając od użytych materiałów, sposobu jego produkcji, pakowania i wysyłki, zużycie energii, a kończąc na jego utylizacji – szukamy możliwości, aby zminimalizować jego wpływ na globalne środowisko. To podejście obejmuje nasze trzy priorytetowe cele obywatelstwa globalnego i kieruje naszą pracą w dążeniu do pozycji lidera w naszej branży, a także poza nią.”

Program Trade-In to jedna z propozycji firmy HP dla użytkowników drukarek wielkoformatowych starszej generacji i nie tylko! – technologia nie ma znaczenia. Lista drukarek objętych Programem jest dostępna w witrynie internetowej Programu pod adresem: www.hp.com/eur/tradein.

Program daje możliwość dokonania zmian w udoskonaleniu swojego parku maszynowego. Wymieniając swoje urządzenie drukujące na nową, energooszczędną drukarkę HP możesz zwiększyć wydajność, obniżyć koszty i zmniejszyć szkodliwy wpływ starych urządzeń drukujących na środowisko i otoczenie, a jednocześnie zaoszczędzisz pieniądze dzięki kwocie bonifikaty otrzymanej za zwrócone urządzenie.

Jesteśmy gotowi aby Ci pomóc! Zapraszamy zainteresowanych programem wykupu/ wymiany. Wykorzystaj w sposób maksymalny wartość swojego starego sprzętu bez dodatkowych formalności – wymień używany sprzęt na nowy, za dopłatą! Wymiana obejmuje utylizację przyjazną dla środowiska, którą HP zrobi za Ciebie. Zyskasz duże zniżki! Odbierz swoją bonifikatę z programu Trade-In o wartości nawet do 25.000 zł!

Więcej informacji o Programie udzielą Państwu nasi Przedstawiciele Handlowi. Firmy zainteresowanie przystąpieniem do programu Trade-In zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z:
Tomasz Stawicki, stawicki@integart.com.pl, tel. +48 504 222 896
Dawid Siedlis, siedlis@integart.com.pl, tel. +48 605 102 205

Do pobrania: