Seminarium internetowe „Drukowanie dekoracji wnętrz” zakończone sukcesem. Dziękujemy za tak liczny udział!

W imieniu Integart oraz firmy HP dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu online z ekspertami i Partnerami firmy HP wprost z siedziby firmy w Barcelonie.  Cieszą nas napływające informacje, że ta forma wirtualnej prelekcji przypadła do gustu, spełniając oczekiwania uczestników oraz wskazując aktualnie panujące trendy na rynku Interior&Home Decor Design oparte o technologię druku HP Latex oraz HP Stitch.

Wierząc, że przedstawiony materiał stał się źródłem inspiracji do działania, mamy świadomość, iż to nie koniec naszej wspólnej drogi. Zachęcamy do korzystania i odwiedzenia portalu HP Virtual Booth, w zupełnie nowej, wyjątkowej odsłonie, w języku polskim, który z pewnością pobudzi Państwa kreatywność i zainspiruje do wykorzystania technologii druku HP Latex oraz HP Stitch w realizacji najbardziej wymagających projektów, a także wskaże nowe możliwości biznesowe.

Przypominamy, iż aktywnie działają  nasze stacjonarne oddziały sprzedaży oraz Centra Demonstracyjne HP Demo Lab, gdzie z zachowaniem należytego bezpieczeństwa sanitarnego prowadzone są spotkania oraz pokazy technologii dedykowanych branży LFP oraz Viscom . Aby umówić prezentację wystarczy wybrać dogodne miejsce oraz termin online: https://www.integart.com.pl/pl/demolab.

Zachęcamy także do aktywnego śledzenia naszych kanałów na Facebooku oraz YouTube. To miejsca publikacji nowości technologicznych w portfolio maszyn i urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego, akcji promocyjnych, a także ciekawych realizacji aplikacyjnych naszych Klientów. Z przypadku pytań na kontakt z Państwem oczekują:

Do zobaczenia podczas kolejnych szkoleń oraz spotkań online!