Drukujesz? Poznaj „5 kroków do przewagi konkurencyjnej”.

Posiadasz drukarnię wielkoformatową? Chciałbyś odnieść sukces w swojej branży? Najnowsza kampania Integart i działania z nią związane mają za zadanie w tym pomóc. Spotkania w formule „5 kroków” odbędą się w czterech miastach w Polsce: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Start już 9 maja!

Integart od lat zajmuje się dystrybucją urządzeń dla rynku LFP oraz Signs&Display. W swojej strategii oferuje Klientom pomoc w budowaniu ich firm oraz rozwiązywaniu ich codziennych problemów. I to naprawdę działa i przynosi realną korzyść obu stronom.

Najnowsza kampania „5 kroków do przewagi konkurencyjnej” została skonstruowana pod tym samym kątem. Integart chce pomóc w rozwoju swoich Klientów – sprawić, że zaczną „rosnąć”. W ramach programu spotkań szczegółowo omówionych zostanie 5 czynników, które według autorów programu są kluczowe do osiągnięcia przewagi.

Wraz z uruchomieniem kampanii w Internecie ukazała się nowa strona 5krokow.pl zachęcająca do udziału w akcji. Zawarto tam podstawowe informacje, udostępniono możliwość pobrania przewodnika w formie e-booka, a także zapisania się na spotkanie.

Zachęcamy do dokonania szybkiej rejestracji z uwagi na limitowaną ilość miejsc. E-book dostarcza jedynie podstawowych informacji o programie spotkań, natomiast nie pokazuje jak można osiągnąć cel. E-publikację należy potraktować jedynie jako zachętę do przybycia na spotkanie.

Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać u opiekunów handlowych.

Serdecznie zapraszamy!