Integart z nowościami na 10 Festiwalu Druku.pl

Festiwal Druku.pl to najważniejsze wydarzenie wystawiennicze branży druku reklamowego w drugiej połowie roku. Jako wiodącego dystrybutora urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego, a także produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej, nie mogło nas na nim zabraknąć. Obecny, 2018 rok jest dla firmy Integart wyjątkowy. Ostatnie miesiące przyniosły nam wiele ważnych i pozytywnych zmian. Kluczem tych zmian jest strategia wyjścia do Klientów i odpowiedź na potrzeby rynku. Specjalnie przygotowana kampania „10 lat HP Latex na rynku”, celebrująca dekadę technologii druku ekologicznego, zbiegła się w czasie z włączeniem firmy Alma Trend w struktury Integart. Dzięki połączeniu potencjału obu firm, razem tworząc prawie 200 osobowe przedsiębiorstwo firma gotowa jest na wyzwania kolejnych lat.

W dniach 12 i 13 września zapraszamy do hali nr 3 EXPO XII w Warszawie, gdzie na stoisku E6, w specjalnie przygotowanych strefach ekspozycyjnych zaprezentujemy kompleksową ofertę maszyn do druku w technologii HP Latex, maszyn komplementarnych, a także nowe, bogatsze portfolio mediów do druku wielkoformatowego. Jak zawsze, stawiamy na wiedzę, kreatywność i innowacyjność.

W strefie HP Latex, firma Integart zaprezentuje drukarkę HP Latex 375 oraz HP Latex 315 Print&Cut, w strefie maszyn komplementarnych między innymi aplikator Bubble-Free, laminatory oraz plotery tnące Summa (link), a także trymery tnące Miura i Extrim, firmy Flexa. Atrakcyjną ofertę promocyjną na tusze firmy Sun Chemical przestawimy w strefie Metting POT pod brandem AlmaTrend. Podobnie, jak w roku ubiegłym, pod hasłem Amazing, but true, vol. 2 przeprowadzimy warsztaty z aplikacji na różnych podłożach metodą termotransferu.

Festiwal Druku.pl będzie także okazją do zaprezentowania szerszemu gronu naszego nowego projektu – Mobilnego Centrum Inspiracji. Demo Van, wyposażony w drukarkę HP Latex 315 oraz w niezbędne wzorniki tapet, mediów magnetycznych, odblaskowych i innych materiałów z oferty Integart, jest idealnym rozwiązaniem szkoleniowo-prezentacyjnym zarówno dla firm rozpoczynających swoją przygodę z branżą, jak również dla tych, które pragną rozwoju. Codziennie, będziemy czekać przed wejściem do hal wystawienniczych, gdzie każdy z Państwa będzie mógł sprawdzić możliwości Demo Vana, poznać technologię HP Latex, a także umówić termin bezpłatnej prezentacji w swojej firmie. Zapraszamy do spotkania się z nami, do rozmów handlowych, wymiany doświadczeń i skorzystania ze specjalnie przygotowanych promocji cenowych. Czekamy na stoisku E6, hala 3. Do zobaczenia!

W oddziałach firmy Integart będą czekać na Państwa bezpłatne zaproszenia! Zapraszamy również do rejestracji on-line. .