Pięć nowych miejsc na pokazy najlepszych technologii dostępnych w Integart – OTWIERAMY Regionalne HP Demo Lab!

CENIMY CZAS NASZYCH KLIENTÓW, DLATEGO ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ZAINWESTOWAĆ ZNACZNE ŚRODKI I SIŁY W STWORZENIE, DOCELOWO, PIĘCIU REGIONALNYCH CENTRÓW DEMONSTRACYJNYCH W MIASTACH TAKICH JAK: POZNAŃ, WARSZAWA, KRAKÓW, KATOWICE I GDAŃSK.

To inwestycja przede wszystkim w infrastrukturę tak żeby jak najlepiej przekazać doświadczenia naszym Klientom. W każdym Regionalnym HP Demo Lab znajdzie się powierzchnia wystawiennicza gdzie prezentować będziemy urządzenia i technologie. Nasz zespół z przyjemnością będzie dzielił się wiedzą i pomagał naszym Klientom, doradzając w kwestii doboru materiałów i organizacji nowoczesnej pracowni reklamowej czy agencji. W perspektywie krótkiego okresu planujemy rozwinąć kluczowe narzędzia wspierające naszych Klientów – mianowicie szkolenia z zakresu druku i stworzyć najbardziej profesjonalne Centrum Szkoleniowe dla naszej branży. Dziś to wszystko jest możliwe dzięki połączeniu potencjału obu firm, Integart i AlmaTrend. Razem tworząc prawie 200 osobowe przedsiębiorstwo jesteśmy gotowi na wyzwania i kolejne 10 lat.

Obecny rok jest wyjątkowy z uwagi na jubileusz 10-lecia technologii HP Latex na rynku i kolejną, przełomową dla branży premierę, która już wkrótce stanie w głównym centrum Prezentacji HP Demo Lab w Błoniu.

W dniach 12-15 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspólną celebrację otwarcia nowej siedziby handlowej w Poznaniu oraz Regionalnego HP Demo Lab, przy ul. Tarnowskiej 10C. Nowo otwarty oddział w Poznaniu to przede wszystkim ukłon w stronę Klientów zainteresowanych zakupem technologii, którzy będą mieli teraz lokalny dostęp do Centrum Demonstracyjnego HP Demo Lab. Oprócz funkcji prezentacyjnej w zakresie oferowanej technologii i urządzeń w nowym oddziale znajdzie się także dostęp do szerokiej gamy mediów, z których Integart jest tak dobrze znany na rynku. Po włączeniu struktur i oferty Alma Trend do portfolio Integart – propozycja mediowa będzie jedną z najobszerniejszych w kraju. Z pewnością warto będzie się z nią zapoznać.

Przed zapisaniem się na Open Week w Poznaniu zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkań (kliknij tutaj). Terminy 12-13.06 oraz 15.06 poświęcone będą zagadnieniom związanym z portfolio mediów i technologii w ofercie połączonych firm Integart oraz Alma Trend. W szczególności skupimy się na technologii HP Latex, która obchodzi swoje 10-lecie oraz zagadnieniach technologii termotransferu i wszelkich urządzeń komplementarnych. Termin 14.06 będzie poświęcony technologii HP Page Wide XL (link). Uczestnicy będą mieli możliwość poznać referencyjną firmę z Poznania – Ondre.pl, która jest jednym z pierwszych użytkowników tej technologii w Polsce (więcej na Integart.TV). Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć jak ta technologia sprawuje się w codziennych warunkach i jak wiele udogodnień oferuje.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów AlmaTrend oraz Integart.
Miło nam będzie gościć Państwa, bliżej się poznać oraz nawiązać nowe relacje.
Do Państwa dyspozycji jest nasz zespół. Zapraszamy do rejestracji on line.

Zapraszamy w godzinach od 10 do 17.
Integart sp. z o.o. Oddział Alma Trend, ul. Tarnowska 10C, Poznań, Krzesiny

Kolejne otwarcie; 19-22 czerwca w Jawczycach.