Piękne wnętrza, szybkie kampanie oraz pewna i łatwa realizacja – folie Neschen

Bez względu na to czy dekoracji poddawane są lokale komercyjne, budynki użyteczności publicznej czy po prostu wnętrza prywatne ich realizacja stawia przed nami wiele pytań i dylematów do rozwiązania. By pokazać w jakich obszarach sprawdzają się zastosowanie i niesamowite zalety produktów Easy DOT, wykonaliśmy przykładowe realizacje. Jedną z nich była aplikacja okazjonalna, związana ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Wspólnie z kamerą, naszym aplikatorem oraz Product Managerem Dariuszem Rosłoniem ruszyliśmy do jakże bardzo komercyjnego miejsca jakim jest Galeria Handlowa. Wiele firm reklamowych czy Agencji obsługuje sklepy sieciowe, zapewniając im szybką obsługę kampanii promocyjnych i serwis związany z montażem czy demontażem różnych elementów dekoracji. Niejednokrotnie nastręcza im to dużo problemów i kwestii do rozwiązania. Bo jak poradzić sobie ze zmianą identyfikacji w 300 czy 500 sklepach w jednym, bardzo krótkim czasie i bez opóźnień? Jak nie polec na temacie aplikacyjnym? Kogo delegować do aplikacji? Ile osób zaangażować i wysłać w Polskę, żeby zrealizować oczekiwania Klienta? Tych pytań może być mnóstwo, dla kogoś kto nie zna folii Easy DOT!

W czym tkwi przewaga folii Easy DOT? Jak i kiedy powinno się z nich korzystać?

Nasz materiał zrealizowaliśmy w Galerii CUPRUM ARENA w Lubinie, dzięki uprzejmości i kontaktom naszego partnera firmy CPR z Wrocławia. W ciągu kilku godzin wykonaliśmy aranżację witryny sklepowej, dla znanej i dość wymagającej marki odzieżowej.

„Zależało nam na tym by pokazać jakie właściwości mają te innowacyjne produkty oraz jak łatwo można sobie z nimi poradzić”.

Produkty z linii DOT firmy Neschen zostały docenione przez klientów nie tylko za wysoką jakość, ale przede wszystkim za łatwość aplikacji i desaplikacji. Produkty dają możliwość przenoszenia grafiki – przeklejenia jej z jednego miejsca w drugie, bez utraty właściwości kleju.

„Jeśli coś się nam nie podoba, po prostu to odklejamy i możemy przykleić jeszcze raz lub zaaplikować gdzieś indziej”

Easy Dot zawdzięczają swoje właściwości formule DOTEQ. Wodny klej naniesiony jest na powierzchnię medium w postaci równomiernie rozmieszczonych kropeczek. Podczas aplikacji nie występuje uciążliwy efekt powstających pęcherzyków powietrza, ponadto produkty łatwo się repozycjonuje i usuwa. Materiały praktycznie nie pozostawiają śladów kleju na większości powierzchni. Wyklejanie większych płaszczyzn nie stanowi problemu, nawet dla osób, które robią to pierwszy raz w życiu.

„Zawsze kiedy w realizacjach dla klientów towarzyszy nam presja czasu, ograniczenia budżetowe i konkurencja cenowa powinniśmy pomyśleć o możliwościach folii Easy DOT”.

Z uwagi na realizację filmu, pojechaliśmy do Galerii z naszym aplikatorem, ale jak pokazuje materiał video – obsługa sklepu również radziła sobie z tym całkiem dobrze. W naszej realizacji VM dla marki Tommy Hilfiger użyliśmy następujących produktów:

 

Jak dzięki foliom Easy DOT możemy zaoszczędzić?

Dla centrali firmy, która zarządza siecią sklepów, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie produktów, które nie wymagają do aplikacji profesjonalistów. Dzięki temu cała operacja zmiany wystroju może być skoordynowana i przeprowadzona dość szybko. Oszczędzamy czas. Mając zaakceptowany projekt, osoba odpowiedzialna zleca drukarni/agencji reklamowej realizację wydruków z użyciem Easy DOT firmy Neschen. Następnie, komplet grafik zostaje dostarczony pod wskazany adres i trafiają one do jednego z kilkuset sklepów sieciowych. Ponieważ produkty można bezproblemowo aplikować oraz dezaplikować czy ponownie przyklejać, cała operacja przebiega sprawnie i łatwo. Udostępniając wskazówki i plan aplikacji taki projekt z użyciem Easy DOT może wykonać personel sklepu. Oszczędzamy pieniądze. W ciągu krótkiego odstępu czasu sklepy w całym kraju mogą posiadać tą samą sezonową lub okazjonalną dekorację. Co za tym idzie, okazjonalne realizacje możemy wykonywać jeszcze częściej niż zakładaliśmy.

„Generowane korzyści i oszczędności pozwalają Klientom znacznie szybciej i częściej zmieniać swoje dekoracje. Witryny sklepowe mogą wreszcie być maksymalnie wykorzystywaną powierzchnią reklamową. No i przede wszystkim zdecydowanie lepiej przyciągają Konsumentów”.

O tym, że użycie Easy DOT jest łatwe, nie trzeba długo przekonywać. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu z realizacji w Galerii CUPRUM Arena.

O wszelkie aspekty techniczne dotyczące produktu można pytać w naszych oddziałach (lista tutaj), u Przedstawicieli Handlowych. W kolejnej odsłonie pokażemy, że praca z Easy DOT (link) może być dziecinnie prosta.

katalogidorozdania