Używane drukarki HP Latex z gwarancją producenta w leasingu 0%

Podstawą działalności firm z obszaru Signs&Display czy dekoracji wnętrz są wydajne i niezawodne drukarki wielkoformatowe. Zakup nowych urządzeń często przekracza możliwości finansowe wielu przedsiębiorców, szczególnie w początkowym stadium rozwoju biznesu. Dlatego nasza firma, będąca dystrybutorem technologii HP Latex, przygotowała atrakcyjną ofertę na używane drukarki HP Latex serii 300 oraz 500. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla firm chcących pozyskać dla swoich parków maszynowych nowoczesną i sprawdzoną technologię bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z zakupem urządzenia.

W ramach HP Select, w okresie od 1 do 31 marca bieżącego roku, uruchamiamy bardzo atrakcyjną ofetrę na używane, w pełni sprawne drukarki HP Latex wraz z pakietem materiałów eksploatacyjnych. Niewątpliwym atutem naszej oferty jest sam system finansowania – system Rat Leasingowych 0 %, który umożliwia rozłożenie płatności na 10, 20 lub 30 rat z minimalną wpłatą własną.

 

Każde urządzenie drukujące nabyte w ramach HP Select objęte jest 12-miesięczną gwarancją. Klienci nabywający drukarki w ramach HP Select mogą liczyć także na nasze doradztwo w doborze sprzętu. Sam zakup urządzenia odbywa się z minimalną ilością formalności.

W naszej ofercie dostępne są drukarki, które mogą zaspokoić potrzeby firm będących na różnym etapie swojego rozwoju. Klientom, którzy szukają oszczędnych rozwiązań, polecamy zwrócić uwagę na HP Latex 310. Bardziej wymagających użytkowników zadowolą zaawansowane modele, takie jak kultowy HP Latex 375, który znany jest ze swojej wszechstronności. Obecnie ilość takich urządzeń w Polsce wynosi ok.  220 i co miesiąc generują wolumen druku rzędu ok. 198000 m2.

Firmom, które potrzebują wydajnych urządzeń polecamy zapoznać się z urządzeniem HP Latex 570. Drukarka wyposażona jest w ekonomiczne zbiorniki z tuszem o pojemności aż 3L. Niewątpliwą zaletą jest możliwość pracy tej maszyny w grupach roboczych. Pozwala to na podział zadań druku na więcej niż jedno urządzenie poprawiając tym samym workflow.

Dzięki zaawansowanej technologii HP oferowane przez nas urządzenia są w stanie drukować na różnorodnych mediach, co pozwala firmom poszerzyć ofertę także o produkty wysokomarżowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.