Z nową kampanią odliczamy… dni i zapraszamy na REMA 2018!

Firma Integart rozpoczyna odliczanie do największego wydarzenia w branży Reklamowej i Poligraficznej – RemaDays’18, które wystartuje już 7 lutego, w podwarszawskim Nadarzynie! Targi potrwają 3 dni. Dla Integart uczestnictwo w najbliższej imprezie jest niezwykle ważne. Przygotowania idą pełną parą!

Na chwilę obecną szczegóły trzymamy w tajemnicy! Integart zamierza zaskoczyć swoją koncepcją stoiska i przekazem. Prezentowana na RemaDays 2018 technologia i innowacyjne materiały do druku pokazane będą w kilku specjalnych strefach ekspozycyjnych.

Z pewnością, na powierzchni 230m2 znajdzie się pełne portfolio urządzeń HP Latex oraz urządzenia przeznaczone do obróbki post-finishingowej marki Zund i Neschen. To jednak nie wszystko! Z segmentu materiałów do druku Integart zaprezentuje rozwiązania oparte na zadrukowanych tkaninach. Zyskują one coraz większą popularność na rynku reklamy, dekoracji czy osłon okiennych. Wynika to z faktu, że tkaniny w połączeniu z drukiem cyfrowym dają niesamowite możliwości! W portfolio firmy Integart materiałów tekstylnych przeznaczonych do druku jest naprawdę sporo i wszystkie zostaną pokazane w wyjątkowej formie.

Gwarantujemy sporą ilość wrażeń, ciekawe spotkania i rozmowy z ekspertami oraz użytkownikami technologii HP Latex.

Do targów zostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś warto zaplanować wyjazd do Nadarzyna i wpisać go do swojego kalendarza. Odwiedzenie stoiska Integart to niepowtarzalna okazja, nie tylko do poznania najnowszej technologii czy innowacyjnych materiałów do druku, ale także do wymiany doświadczeń z handlowcami, operatorami czy Gośćmi Specjalnymi, których nie zabraknie. Zapraszamy do rejestracji online z wykorzystaniem specjalnego kodu RDW021.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem urządzeń drukujących w technologii HP Latex, powinny skorzystać z nadarzającej się okazji i spotkać się z nami. Jak zawsze, na tą okazję, szykujemy specjalną ofertę!

Zapraszamy serdecznie! Przyjdź i poznaj 12 argumentów mówiących o przewadze i bezkonkurencyjności technologii HP Latex. Być może… dołączysz do 12rund.club. Być może …porzucisz stare przyzwyczajenia.

Wkrótce więcej szczegółów.

Źródło: www.integart.com.pl