HP Latex on the move już w najbliższy piątek

W dniach 11-12 maja 2018 roku w siedzibie firmy Integart odbędzie się I część finału HP Latex On the Move. Na uroczystość przybędzie wielu Gości specjalnych oraz Klienci, którzy dokonali zakupu drukarki lateksowej HP w promocji HP Latex On the Move, podczas targów REMA Days 2018.

„Idea kampanii powstała w styczniu. Szukaliśmy innowacyjnego i zaskakującego pomysłu dla naszych Klientów z branży reklamy i dekoracji, którzy w lutym odwiedzili nas na targach. Zależało nam na zaproponowaniu Klientom czegoś wyjątkowego i przełamującego standardy, akcji promocyjnych. INTEGART nieustannie poszukuje biznesowej wartości dodanej dla Klientów, którzy stają się użytkownikami technologii HP Latex. Tworzenie kompleksowych rozwiązań aplikacyjnych oraz kreowanie nowych modeli biznesowych jest wpisane w strategię firmy. Stawiamy na dynamiczny rozwój Klientów i rozwinięcie lub umacnianie ich pozycji rynkowej!
Kiedy już wiedzieliśmy, że Toyota Dobrygowski będzie naszym Partnerem w tym projekcie, znaleźliśmy hasło, które na stałe wpisuje się w podjęte działania i założenia tego programu – HP Latex on the move, który lada moment zaistnieje na rynku promując nasze rozwiązania i technologię druku HP Latex.

Powiedzieliśmy naszym przyszłym Klientom: Jeśli jesteś odważny i nie obawiasz się powalczyć na rynku oraz wyjść do swoich Klientów podejmij wyzwanie. Otwórz się na technologię HP Latex. Zmień swoje przyzwyczajenia i skorzystaj z pakietu korzyści na wyciągnięcie ręki. Kupując urządzenie drukujące HP Latex III generacji otrzymasz pakiet korzyści i niewiarygodną możliwość na dynamiczny rozwój Twojej firmy.”

Beata Wrona
Kierownik Marketingu

Pierwszy dzień eventu wypełnią profesjonalne szkolenia, przygotowujące do dalszej pracy naszych Klientów. W ramach „Akademii reklamy” zaprezentowane zostaną najbardziej innowacyjne materiały do druku i zastosowań aplikacyjnych. Zadaniem tego szkolenia jest nie tylko zaprezentowanie wachlarza możliwości, ale także inspirowanie wszystkich uczestników. Jak się okazuje w wielu firmach świadomość możliwości jakie drzemią w nowoczesnych materiałach do reklamy czy dekoracji, nadal jest niewystarczająca przez co wykorzystanie potencjału aplikacyjnego wielu rozwiązań nie jest optymalne.

Drugie szkolenie w tym dniu zostanie przeprowadzone przez Damiana Wilperta – profesjonalnego Trenera Biznesu. Praktyk z bogatym doświadczeniem posiadający liczne Certyfikaty, m.in.: Wystąpienia publiczne, autoprezentacja, profesjonalny handlowiec, zarządzanie ludźmi, zarządzanie sprzedażą i relacje z klientami, negocjacje handlowe, praktyczne zagadnienia public relations i marketingu, pozycjonowanie optymalizacja, coaching. Autor dwóch książek „Techniki sprzedaży i budowanie pozytywnego wizerunku” oraz „Pasja Wystąpień Publicznych”. Na warsztatach zostaną zaprezentowane najbardziej skuteczne techniki sprzedaży oraz metody budowania pozytywnego wizerunku.

W drugim dniu uczestnicy wezmą udział w prezentacji, którą poprowadzi TOYOTA Dobrygowski. Będzie to okazja do poznania dokładnych warunków użytkowania aut, zasad bezpiecznej jazdy oraz modelu samochodu, który uczestnicy otrzymają w ramach HP Latex on the move.

Przez całe dwa dniu Gośćmi będą również nasi Partnerzy z banku BZ WBK, który zapewnia obsługę finansową zakupów realizowanych w Integart. W tym dniu Klienci odbiorą kluczyki do samochodów wyposażonych w pakiet narzędzi dodatkowych: Media Case oraz Media Box. 12 maja wyruszy w Polskę czternaście samochodów Toyota YARIS i jedna Toyota C-HR oznakowane zgodnie w przyjętą wizualizacją i koncepcją całego projektu.

Każda z firm, otrzymuje bardzo profesjonalnie oklejony pojazd z identyfikacją własnego logotypu. Partnerami mediowymi, którzy dostarczyli swoje najlepsze produkty do aplikacji na auta, w tej akcji, są firmy: Avery Dennison, 3M Poland oraz Arlon. Każdy z Parterów dostarczył dla naszych Klientów dodatkowe narzędzia – niespodzianki, które będą znajdować się w samochodach oznakowanych znakami Partnerów.

To wyjątkowe i jakże ważne wydarzenie dla Integart będziemy rejestrować podczas nagrań, Wkrótce będą mieli Państwo okazję obejrzeć nasz materiał video.

Serdeczne podziękowania i gratulacje za podjęte decyzje składamy wszystkim nowym Klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i dołączyli do grona użytkowników HP Latex. Wierzymy w sukces tego projektu i wszystkich Klientów będziemy wspierać w rozwoju i z ciekawością będziemy śledzić działania – pierwszej na rynku – floty HP Latex on the move.

Dziękujemy również Partnerom tego projektu: TOYOTA Dobrygowski, BZ WBK, Avery Dennison, 3M Poland oraz Arlon.